Domowa strefa

Celia Krychowiak pokazała w jakich luksusach mieszka!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
PARIS, FRANCE - MARCH 02: Celia Jaunat attends the Alexis Mabille show as part of the Paris Fashion Week Womenswear Fall/Winter 2017/2018 on March 2, 2017 in Paris, France. (Photo by Foc Kan/WireImage)

Celia Krychowiak, żona i wieloletnia partnerka jednego z najlepszych polskich piłkarzy – Grzegorza Krychowiaka. Kobieta uwielbia luksus, nie ma więc co się dziwić, że apartament, w którym mieszka – zapiera dech w piersiach.

Celia Krychowiak (wcześniej Junat), od wielu lat jest partnerką piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Para uwielbia podróże i modę. Mimo że wiodą życie „na walizkach”, to ich ostoją jest niewątpliwie apartament w Paryżu. To, jak go urządzili, robi niesamowite wrażenie. 

Wnętrza opływające luksusem

Żona piłkarza uwielbia luksus, dotyczy on nie tylko stylizacji, które wkłada, ale i wnętrz, w których przebywa. Dlatego w jej sypialni nie mogło zabraknąć wielkiego, iście królewskiego łoża z tapicerowaną ławą oraz symetrycznymi kinkietami tuż nad nim. Wszystko jest eleganckie i najwyższej jakości. 

Jeśli chodzi o salon, to uwagę przykuwają bogato zdobione meble – kanapy oraz fotele i imponujące, wielkie lustro w eleganckiej, złotej ramie, przy którym stoją drogocenne wazony. W jadalni znajdziemy zaś stół z marmurowym blatem i krzesła z szykownymi obiciami. Dopełnieniem całości są kryształowe, duże żyrandole. Widać, że przedmioty znajdujące się we wnętrzach zamieszkiwanych przez państwa Krychowiaków są wyszukane i bardzo kosztowne. Całość naprawdę zachwyca! 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć