Domowa strefa

Hiszpańska marka Mango wystartuje z kolekcją dodatków do domu!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
VALENCIA, SPAIN - 2021/06/10: A woman wearing facemask as a precaution against the spread of covid-19 walks into the Mango clothing store. (Photo by Xisco Navarro Pardo/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Sklep Mango na sezon wiosenny przygotował dla klientów kolekcję Mango Casa, na którą składają się eleganckie i bardzo stylowe tekstylia, w tym pościel, poszewki, poduszki, obrusy oraz koce i szlafroki. Wszystkie te elementy z pewnością przydadzą się we wnętrzu Twojego mieszkania.

Mango Home dla Twojego domu

Kolekcja opiera się na połączeniu śródziemnomorskiego stylu z nowoczesnym designem. Na pewno pokochasz ją za neutralne i delikatne kolory, a także bardzo wyraziste tekstury. Linia tych produktów tekstylnych jest bardzo zrównoważona, a aż 80% z nich jest produkowanych lokalnie, co znacznie wzmacnia zaangażowanie marki Mango w zrównoważony rozwój.

Oprócz tekstyliów pojawią się również w najbliższym czasie patyczki zapachowe oraz świece. Dzięki ciekawej kolorystyce dodatki sprawdzą się do każdego pomieszczenia. Marka Mango dba, by tekstylia były wykonane z dobrej jakości materiałów oraz pasowały do wielu stylów.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć