Domowa strefa

Jak szybko dodać wnętrzu przytulności?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
foto: Wendy Wei/Pexels

Za oknem na stałe zagościła jesień? Dni są ponure, przygnębiające i szybko się kończą? Dopada cię jesienna chandra? Mamy na to sposób!

Kiedy za oknem robi się coraz chłodniej, a dzień staje się krótszy, często marzymy tylko o tym, żeby zakopać się pod kocem z kubkiem gorącej herbaty lub kakao i oglądać ulubione seriale. W takie jesienne dni warto wprowadzić do domu odrobinę przytulności, ciepła i kilka drobnych akcentów, które wprawią w dobry nastrój.

1. Gruby wełniany koc

Po pierwsze, warto zaopatrzyć się w wełniany koc. Ten w mgnieniu oka wprowadzi do twojego wnętrza nie tylko odrobinę stylu i elegancji, ale i przytulności. Co więcej, pod takim kocem miło będzie spędzać jesienne, ale również zimowe wieczory.

2. Kolorowe poduszki

Jeżeli na co dzień w twoim mieszkaniu brakuje kolorów, warto je wprowadzić na czas jesieni. Przydadzą się zwłaszcza, gdy na dworze jest szaro i ponuro. Kolory dobrze działają na nasz nastrój, a także przeciwdziałają jesiennej chandrze. Najprościej jest je wprowadzić za sprawą poduch. Te ostatnie dodadzą wnętrzu przytulności, a także pozwolą wygodnie rozsiąść się na kanapie.

3. Świeczki

Nic nie tworzy wyjątkowego klimatu tak, jak świeczki! Dzięki nim pokój staje się przytulnym miejscem sprzyjającym wyciszeniu i relaksowi. Możesz postawić na świeczki bezzapachowe lub aromatyzowane. Te ostatnie korzystnie wpływają na nasz nastrój.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć