Domowa strefa

Zastawa i dekoracje z tego materiału to teraz prawdziwy hit

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kamionka została wynaleziona w Anglii już w XVIII wieku i stała się tanią alternatywą dla porcelany. Dziś jest szczególnie popularna ze względu na swój klasyczny wygląd oraz to, że pasuje do większości wnętrz.

Zastawy, wazony i dekoracje z kamionki nawiązują do natury, dlatego jeśli zastanawiałaś się nad wymianą swoich ozdobnych naczyń na lato, a chcesz pozostać w aktualnych trendach, to postaw właśnie na nią. Jedną z jej największych zalet jest to, że nie jest droga, a prezentuje się naprawdę elegancko i gustownie. Zastawa z kamionki to również bardzo praktyczny wybór, ponieważ jest to bardzo trwały materiał.

Takie naczynia i ozdoby występują najczęściej w kolorach pastelowych – będą świetnie pasować do wnętrz w stylu boho – oraz z naturalnym gradientem i ziarnem – sprawdzą się świetnie razem z umeblowaniem vintage. Jeśli jesteś fanką minimalistycznego stylu, to postaw na zastawę kamionkową w kolorach natury np. zieleń, brąz. Idealnie będzie się komponować z prostymi aranżacjami opartymi na naturalności.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć