Stylizacje

3 pomysły na stylizację ze skórzaną spódnicą w roli głównej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
PARIS, FRANCE - NOVEMBER 20: Gabriella Berdugo wears a preppy pink shirt with printed strawberry details, a midi pleated / gathered leather brown skirt from Manoush, black long wool socks, red strappy sandals from Reike Nen, round sunglasses, a belt blue micro bag from Dior, on November 20, 2020 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Skórzana spódnica, choć ma w sobie coś ekstrawaganckiego, to stanowi idealną bazę do stworzenia ciekawych stylizacji. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie elementy odzieży, aby nabrała sportowego lub eleganckiego charakteru. Poniżej przedstawiamy,  jak wystylizować skórzaną spódnicę. 

Skórzana spódnica w wersji klasycznej

Skórzana spódniczka świetnie wygląda w połączeniu z bluzką basic i botkami na wyższym obcasie. Góra obowiązkowa powinna być gładka i w jaśniejszym kolorze. Zaleca się stylizację zestawić z botkami w kolorze czarnym i małą skórzaną torebką przerzuconą przez ramię. 

Skórzana spódniczka na co dzień

Chcąc wkładać skórzaną spódniczkę na co dzień, poleca się ją łączyć ze swetrami i cienkimi golfami. Sweterki powinny być w jaśniejszych kolorach takich jak beż, szary czy pastelowo-różowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do spódniczki włożyć górę garderoby w paski lub w intensywnych kolorach. Taka stylizacja świetnie sprawdzi się do pracy!

Skórzana spódnica w wersji sportowej

Ołówkową skórzaną spódnicę można potraktować z dużą dawką luzu. Poleca się włożyć do niej bluzkę oversize oraz jasne, sportowe sneakersy. Taka modna stylizacja gwarantuje wygodę. 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć