Stylizacje

Jak odtworzyć styl Paryżanek? Podpowiadamy!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
foto: Orsay

Dostępny na Netflixie serial „Emily in Paris” cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachwycające kadry z Paryża, które przeplatają się z uwodzicielskim, eleganckim, a jednocześnie nonszalanckim stylem bohaterek sprawiają, że samemu chce się wskoczyć w coś szykownego i  przegryzać croissanta w jednej z urokliwych kawiarenek.

Nie zabierzemy cię dziś, jak Emily, do tętniącego życiem i modą serca Francji, ale pomożemy ci odtworzyć styl, klasę i nonszalancję Paryżanek!

materiały prasowe Orsay

1. Przede wszystkim jakość, a nie ilość!

Paryżanki, wbrew obiegowej opinii, nie posiadają wypchanych po same brzegi szaf. Stawiają na minimalizm zarówno w ubiorze, jak i dodatkach. Wiedzą też przy tym, że najważniejsza jest jakość. Dobrej jakości ubrania to podstawa szafy Paryżanki. Jeżeli chcesz odtworzyć ich styl, koniecznie zwróć na to uwagę.

2. Uwodzicielski charakter

Paryżanki są niezwykle seksowne, a przy tym bardzo eleganckie. Nie potrzebują głębokich dekoltów, push-upów czy krótkich spódniczek, aby zawrócić w głowie mężczyźnie. Dzięki gustownym, dobrej jakości kreacjom podkreślają swoje wdzięki, a przy tym wyglądają nieco tajemniczo. Paryżanki są niezwykle pewnymi siebie kobietami, co dodatkowo dodaje im atrakcyjności i seksapilu.

3. Indywidualność

Indywidualizm stanowi fundament strojów Paryżanek. Dlatego uwielbiają one kupować zarówno rzeczy od projektantów, jak i designerskie perełki z lumpeksów. Dzięki unikalnym ubraniom mogą podkreślić swoją nietuzinkową osobowość i styl, a także wyróżnić się z tłumu.

materiały prasowe Orsay

4. Rób to po swojemu!

Nikt nie lubi ograniczeń, a już na pewno nie Paryżanki. Uwielbiają łamać zasady i po prostu bawić się modą. Co więcej, są świadome w czym jest im dobrze, lubią eksperymentować i kreować własny styl.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć