Trendy

Psychodeliczne wzory to najpopularniejszy wzór tego sezonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
SYDNEY, AUSTRALIA - MAY 14: Mimi Elashiry wearing Moschino pants during Mercedes-Benz Fashion Week Resort 19 Collections at Carriageworks on May 14, 2018 in Sydney, Australia. (Photo by Caroline McCredie/Getty Images)

To najpopularniejszy wzór, który z chęcią pokazują instagramowi influencerzy. Jakie wzory będą królować latem? Kolorowe esy-floresy, iluzje optyczne, od których zakręci nam się w głowie oraz hipnotyzujące, wprowadzające w trans wzory.

Powrót do lat 70. i do kolorowych, przykuwających wzrok wzorów to coś co każdy z nas potrzebował po szarym roku spędzonym w dresie. Tego lata na ulicach, plażach i naszych Instagramach będzie kolorowo, zabawnie i z pazurem. Modne są ubrania w geometryczne kształty, szachownicę, zawiłe linię, mozaiki. Wszystko oczywiście w kolorach, intensywnych lub pastelowych.

It-girls pokochały psychodeliczne wzory

Psychodeliczne wzory wywodzą się z lat 60.-70., kiedy panowała moda hipisów. To oni nosili kolorowe stroje, w przeróżne wzory, aby podkreślić swoją naturę. Często wzory te miały oddawać stan po zażyciu LSD, popularnego psychodeliku, w tamtych czasach.

Jedną z największych fanek tego trendu jest polska blogerka modowa Jessica Mercedes. Na swoim Instagramie co rusz publikuje zdjęcia w kolorowych spodniach w esy-floresy, w koszulach, swetrach. Pokochała ten trend tak bardzo, że postanowiła go wykorzystać w swojej marce odzieżowej Veclaim.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć