Trendy

Retro grafiki w wiosennej kolekcji Levi’s x Disney!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. Zdjęcie autorstwa Varun Gaba z Pexels

Nowa kolekcja Levi’s x Disney na pewno zachwyci wszystkich fanów uroczej Myszki Mickey, czy Goofy’ego. Idealnie wpasowuje się w nowe trendy, które nawiązują do stylu lat 90.

Zaskakująca wiosenna kolekcja Levi’s

Retro grafiki powstały po tym, jak kreatorzy marki Levi’s natrafili na obrazki z tą uroczą myszką z lat 30. Postanowili te motywy wpleść do nowej kolekcji ubrań, które mają pokazywać radość życia oraz propagować bliskość między ludźmi, mimo dzielących ich kilometrów. Optymistyczne grafiki przedstawiające bohaterów Disneya nawiązują do starych komiksów, które na pewno pamiętają osoby wychowujące się w latach 80. i 90. Ten niesamowity i kolorowy klimat pokazany jest na bluzach, jeansowych kurtkach oraz T-shirtach. Na pewno sprawi wiele uśmiechu zarówno starszym, jak i młodszym fanom marki.

Gratką dla fanów komiksów z sympatyczną myszką, są grafiki ukazujące ewolucję postaci i ich kultowy już styl, który wpasował się mocno w popkulturę. Na tych właśnie dziełach komiksu wychowywały się całe pokolenia, dlatego nowa wiosenna kolekcja będzie wspaniałym ukłonem dla serii z Myszką Mickey i jej przyjaciół. 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć