Trendy

Trend gambit z wybiegów i Instagrama w polskich i zagranicznych sklepach

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
PARIS, FRANCE - JULY 06: Natalia Verza wears sunglasses from Prada, a black tank top / crop-top, a black and white checkered oversized shirt, matching black and white checkered large flowing flared pants, a black tweed WOC bag from Chanel, a white leather handbag from Prada, black and white leather strappy pumps heels shoes, outside Chanel, during Paris Fashion Week - Haute Couture Fall/Winter 2021/2022, on July 06, 2021 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Kratka kratce nie równa – istnieje wiele stylów tego wzoru. W tym sezonie najmodniejsza jest kolorowa kratka niczym z szachownicy, a to oczywiście za sprawą światowego hitu Netflixa „Gambit królowej”.

Krata gambit pojawiła się na wybiegach takich domów mody jak Gucci i Louis Vuitton. Louis Vuitton kratką z szachownicy inspirował się już wiele lat temu.wystarczy spojrzeć na wzór słynnych torebek marki, jak np. Neverfull, w tym sezonie postawił na kratkę w odcieniach nude. Powstały koszule oversizowe, krótkie sukienki, kurtki przeciwdeszczowe i obcisłe body. Gucci w swojej jesienno-zimowej kolekcji nawiązuję do stylistyki lat 80. W kolekcji znajdziemy wełniane płaszcze, chusty zawiązane na głowie i proste sukienki w kształcie litery A. Wszystko oczywiście w kratę.

Kratka gambit w polskiej sieciówce

Również polskie marki pochwyciły ten trend i wprowadziły go w swojej ofercie. Linia „High Summer” marki Reserved to kwintesencja najnowszych trendów. W kolekcji znajdziemy tie-dye’owe tkaniny, dzianinowe sukienki, szerokie koszule, ale też świetnie komplety i sukienki w pistacjowo-białą kratkę gambit.


Veclaim odhacza kolejny trend

Marka Jessiki Mercedes po raz kolejny udowadnia, że śledzi każdy trend tego lata. Kolekcja, nawiązuje do lat 70. i 80. Znajdziemy w niej komplety i sukienki o nazwie „gambit”, które kolorystycznie nawiązują do trendu z wybiegu Louis Vuitton.


Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć