Redakcja

Dodaj odrobiny oryginalności każdej płaszczyźnie życia!

Eksperymentowanie, wymyślanie, łamanie zasad… wreszcie kreowanie! Wiemy, że dla Ciebie moda i uroda oznaczają coś więcej niż produkty dostępne od ręki w sklepie. We wszystkim, co robisz, lubisz zaznaczać własny, niepowtarzalny styl, a najnowsze trendy przenikają się przez wszystkie sfery Twojego życia.

Creastyle.pl to miejsce stworzone z myślą o kobietach takich, jak Ty – znajdziesz tu wiele inspiracji dotyczących zarówno budowania własnego wizerunku, jak i rozwijania zainteresowań czy pasji.

Z nami pobudzisz swoją wyobraźnię!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

admin-ajax (1)

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty Anny

1546548170519

Anna Sacharewicz

Zawodowo związana z marketingiem internetowym i copywritingiem. Zaangażowana w tematy związane z odpowiedzialną modą i ubraniami z drugiej ręki. Uwielbia naturalną pielęgnację, zwłaszcza tą dotyczącą kręconych włosów. Uwielbia spędzać czas na spacerach w lesie i górskich wyprawach.

Zobacz posty Anny

Ewa Reducha-Wiśniewolska (1)

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Od ponad 6 lat zajmuje się pisaniem różnego rodzaju treści, w tym o tematyce modowo-urodowej. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy z tutoriali na YouTube. Domowe maseczki na twarz i włosy to jej prywatny must-have.

Zobacz posty Ewy

image00001_1

Joanna Cichońska

Dziennikarka na co dzień zajmująca się social mediami. Uwielbia przeróżne rozwiązania DIY w modzie, pielęgnacji oraz w wystroju wnętrz. Uważa, że to świetne rozwiązanie na oryginalny prezent od serca.

Zobacz posty Joanny

Eliza Cichosz (2)

Eliza Cichosz

Zwolenniczka praktycznych i szybkich rozwiązań, które w efekcie składają się na trendy look. Studentka dziennikarstwa, która łączy swoje zainteresowanie makijażem z autorskim pisaniem tekstów. Miłośniczka mody i urody oraz wszystkich kobiecych trików, które uwielbia odkrywać i eksperymentować z nimi.

Zobacz posty Elizy

JustynaFiedoruk1

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz posty Justyny

Karolina-Baworowska-22

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz posty Karoliny

0001

Wiktoria Florek

Pisaniem treści w sieci zajmuje się od 2017 roku. Obecnie prowadzi firmę OpiszSię, zajmującą się przygotowaniem opisów produktów i kategorii na potrzeby sklepów internetowych. Urodowe tricki nie są jej obce. Na bieżąco śledzi zmieniające się trendy w modzie i urodzie.

Zobacz posty Wiktorii

Paula Kowalczyk

Paula Kowalczyk

Zawodowo zajmuje się wizażem i czynnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, będąc odpowiedzialną za przygotowanie stylizacji. Rozwija swoje zdolności muzyczne w Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Zawód wizażysty- stylisty daje jej możliwość rozwoju z zakresu mody i najnowszych trendów.

Zobacz posty Wiktorii