Redakcja

Dodaj odrobiny oryginalności każdej płaszczyźnie życia!

Eksperymentowanie, wymyślanie, łamanie zasad… wreszcie kreowanie! Wiemy, że dla Ciebie moda i uroda oznaczają coś więcej niż produkty dostępne od ręki w sklepie. We wszystkim, co robisz, lubisz zaznaczać własny, niepowtarzalny styl, a najnowsze trendy przenikają się przez wszystkie sfery Twojego życia.

Creastyle.pl to miejsce stworzone z myślą o kobietach takich, jak Ty – znajdziesz tu wiele inspiracji dotyczących zarówno budowania własnego wizerunku, jak i rozwijania zainteresowań czy pasji.

Z nami pobudzisz swoją wyobraźnię!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Baron foto 2

Elżbieta Baron

Redaktorka modowa z 8-letnim doświadczeniem w pisaniu i publikowaniu treści na temat mody i stylu życia. Od dziecka uwielbiała bawić się modą i kreować własny, unikalny styl. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami i znajdować dla nich nowe zastosowania.

e.baron@bluewhalepress.pl
Zobacz posty Eli

admin-ajax (1)

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz posty Anny

1546548170519

Anna Sacharewicz

Ania Sacharewicz- od 3 lat zawodowo związana z marketingiem internetowym. Uwielbia tworzyć treści i sprawić, że Internet jest bardziej przyjaznym miejscem dla użytkowników. Prywatnie czas spędza na koncertach i wycieczkach rowerowych.

Zobacz posty Anny

Ewa Reducha-Wiśniewolska4

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Od ponad 6 lat zajmuje się pisaniem różnego rodzaju treści, w tym o tematyce modowo-urodowej. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy z tutoriali na YouTube. Domowe maseczki na twarz i włosy to jej prywatny must-have.

Zobacz posty Ewy

admin-ajax

Izabela Łuba

Pasjonatka zagadnień technicznych i okołobudowlanych, a także związanych z aranżacją wnętrz. Działająca w marketingu internetowym od 2017 roku jako copywriter i SEOwriter. Prywatnie miłośniczka natury, dlatego to właśnie na mazurach tworzy swoje treści.

Zobacz posty Izabeli

120015586_929401667547913_9107110765313625692_n (1)

Joanna Kowalczyk

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

Zobacz posty Joanny

JustynaFiedoruk1

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Pisanie jest nie tyko jej sposobem na życie, ale i największą pasją. Interesuje się modą i wszystkim co z nią związane. Oprócz tego jest miłośniczką kulinariów i podróży.

Zobacz posty Justyny

Karolina-Baworowska-22

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz posty Karoliny