Fryzury

Jak znaleźć najlepsze miejsce na przedziałek? Poznaj prosty trik na stylizację!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. ©Olga - stock.adobe.com

Chciałabyś nieco odświeżyć fryzurę, ale nie wiesz jak? A może chciałabyś spróbować wyznaczyć przedziałek po drugiej stronie, ale obawiasz się niesforne włosy szybko powrócą na druga stronę? W niniejszym tekście podpowiemy jak prawidłowo wyznaczać przedziałek!

Jeżeli chciałabyś nieco zmienić swoją dotychczasową fryzurę lub trochę poeksperymentować z przedziałkiem to mamy na to sposób, a właściwie dwa sposoby na okiełznanie włosów! Dzięki nim sprawisz, że codziennie rano będą przysparzać Ci mniej problemów, a ty szybko je ogarniesz przed wypadem do pracy.

Sposób I

Przechyl głowę do przodu mocno do przodu, tak aby wszystkie włosy znajdowały się w dole, a następnie wyprostuj. Sprawdź, na którą stronę lepiej układają się włosy i będzie to dla Ciebie znak, aby tę stronę się czesać.

Sposób II

Spójrz na swoje brwi, a następnie poprowadź przedziałek, który wyznacza ci najwyższy punkt brwi. Chodzi o ten charakterystyczny łuk. Dzięki tej technice Twój przedziałek zawsze będzie prezentował się świetnie i będzie pasował do kształtu twojej twarzy. Co więcej, Twoje włosy będzie się dobrze i łatwo układać.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć