Fryzury

Trik z TikToka na zwiększenie objętości włosów. To działa!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. engin akyurt/Unsplash.com

W mediach społecznościowych pojawia się wiele przydatnych beauty trików. Poniżej przedstawiamy jeden z nich. Sposób zaczerpnięty z TikToka pozwoli Ci w ciągu kilkudziesięciu sekund zbudować objętość włosów już od nasady.

Trik na większą objętość włosów – krok po kroku

Jeśli chcesz zwiększyć objętość Twoich włosów według triku z TikToka, przygotuj grzebień, długą spinkę, lakier do włosów oraz suszarkę. 

Na początku przygotuj swoje włosy. Wyczesz je, a przedziałek ułóż według linii cięcia. Następnie weź długą spinkę. Złap niewielkie pasma włosów przy czole po obydwu stronach przedziałka. Tak spięte, popryskaj delikatnie lakierem, a następnie wysusz suszarką. Pamiętaj, że nawiew musi być chłodny. Następnie wyjmij ostrożnie spinkę, aby efekt się utrzymał. Ułóż fryzurę tak, jak zawsze. Powyższy sposób należy zastosować do włosów na długości całego przedziałka.  

Trik najczęściej prezentowany jest dla włosów, które mają przedziałek na środku, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować go do innego uczesania. Dzięki niemu możesz dodać objętość również swojej grzywce. 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć