Make-up

The Foundation Challenge – kontrowersyjny trend z TikToka. Działa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. George Milton/Pexels.com

Wyzwanie Meredith Duxbury ma ponad 5 milionów polubień, a hasztag #thefoundationchallenge ponad 105 milionów wyświetleń. To niemały wyczyn, nie ma co do tego wątpliwości. Na czym polega ten głośny trend? 

The Foundation Challenge

Wyzwanie polega na nałożeniu na twarz bardzo grubej warstwy podkładu. Jak robi to Meredith i fani tiktokerki? Na wierzch dłoni wyciskają bardzo dużą ilość fluidu i rozprowadzają ją twardym końcem pędzelka po skórze rąk. Następnie kosmetyk rozsmarowują dłońmi na twarzy. Gdy puder jest już równomiernie położony, nakładają na skórę kolejną warstwę fluidu. Tym razem kolor wyrównują przy pomocy gąbki do makijażu. Po zakończeniu tego etapu dopiero stosują inne kosmetyki. 

Jeśli marzysz o pięknej cerze z równomiernym kolorytem, ten sposób jest dla Ciebie. Gruba warstwa pudru sprawia, że makijaż pozostaje w tym samym stanie przez cały dzień, a pory i przebarwienia są niewidoczne. Jest to niezwykle prosty trik na cerę jak z okładek popularnych czasopism. Oczywiście są też przeciwnicy metody, a ilość zużytego kosmetyku przeraża. Tylko od Ciebie zależy czy zaryzykujesz i wypróbujesz ten kontrowersyjny makijaż.

@lenaglams

##thefoundationchallenge pls Tag @meredithduxbury this is my fav look of hers!!?? — wie findet ihr es?

♬ I’m Legit – Nicki Minaj
@kalinakuli

How this @meredithduxbury foundation technique can work so well? ##thefoundationchallenge ##meredithduxbury ##thefoundationchallange

♬ I’m Legit – Nicki Minaj

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć