Manicure

Jeśli lubisz kolorowy manicure, pokochasz te paznokciowe trendy na lato!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. @thiszun/Pexels.com

Gorące trendy ostatnich tygodni pokochają te z nas, które lubią modowe eksperymenty i wyrazisty look. W manicure rządzą teraz kolory i wzory! Tego lata paznokcie wychodzą na pierwszy plan!

Najmodniejsze kolory lakierów na lato 2021 to klasyki na cieplejsze miesiące – błękit i róż, który jest równocześnie wiodącym kolorem sezonu w modzie, a także nowość na lato – zieleń. Ten ostatni będziemy widzieć w najróżniejszych odcieniach. Częściej niż w klasycznym butelkowym odcieniu, będzie pojawiać się w tym naturalnym, trawiastym.

Ale to nie wszystko. Czeka nas prawdziwy kolorowy zawrót głowy! Poniżej zebrałyśmy najbarwniejsze trendy w manicure na lato 2021.

Motyw tęczy

Tęcza przewija się w niemal wszystkich poniższych trendach. Latem 2021 wybieramy nie jeden, a dowolną ilość kolorów i zestawiamy je na paznokciach w fantazyjne połączenia i wzory.

Kolorowy French

To gorący trend przypomnian przez Kylie Jenner, która ostatnio ciągle maluje końce paznokci w różne kolorowe wzory. Ciekawym rozwiązaniem jest skośny French na paznokciach o prostokątnym kształcie.

@kyliejenner

when in doubt.. green french ? @chaunlegend

♬ No Idea – Don Toliver

Szachownica

Najbardziej oryginalny z paznokciowych trendów i kolejny zapoczątkowany przez Kylie. Takie paznokcie mają zwracać uwagę nie tylko wzorem, ale i eksplozją kolorów.

Każdy w innym kolorze

Kolejna odsłona motywu tęczy. Jeśli chciałabyś go zastosować, ale szukasz „bezpiecznego” rozwiązania, postaw na delikatne kolory pastelowe albo różne odcienie tej samej barwy.

Kolorowe wycinanki

Efektownym, a zarazem najbardziej eleganckim rozwiązaniem są kolorowe wypełnienia na przezroczystej bazie.

Który trend najbardziej skradł Wasze serce?

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć