By nie spóźnić się o włos i nie przegapić świata – przyśpieszamy golenie

By nie spóźnić się o włos i nie przegapić świata – przyśpieszamy golenie
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Świat pędzi, a my razem z nim. W gąszczu obowiązków czas staje się jednym z najcenniejszych elementów naszego życia. Dzięki prostym wynalazkom jesteśmy w stanie łapać cenne minuty. Potrzeba jedynie uważności na rynkowe nowości i sprawdzone rozwiązania. Przyglądając się potrzebom swojego mężczyzny możesz zyskać swój własny czas – szczególnie gdy wychodzicie wspólnie.

Siła nawyku

Każdy z nas posiada swoje nawyki, rytuały – lubimy dbać o siebie i przestrzeń wokół, dogadzać sobie. Dzięki temu, że obieramy wspomniany kierunek świat, który współtworzymy próbuje dostosować się do nadawanego mu pędu – stąd masa wynalazków przyspieszających, wcześniej zajmujące dużo więcej czasu czynności. Zaczynając od rzeczy wielkich – takich jak samoloty czy telefony komórkowe, kończąc na prozaicznych codziennych czynnościach, takich jak podgrzanie domowego obiadu czy pielęgnacja brody.

Niegdyś wizyta u golibrody zajmowała kilka godzin, w domowych warunkach nieco mniej jednak wciąż tworzyła kompleksowy proces uwzględniający w sobie ostrzenie brzytwy. Dzisiaj możemy załatwić sprawę ekspresowo – jednorazową maszynką zakupioną w przydrożnym kiosku. Niestety takie rozwiązanie, często wiąże się z przykrymi konsekwencjami w kontekście długookresowym. Skóra twarzy narażona jest na podrażnienia i skaleczenia. Co gorsza, jeżeli w zwyczaju mamy pozbywanie się owłosienia na całym ciele – tu zdecydowanie potrzeby jest niezawodny szybki kompan. Kobiety często narzekają na to jak długo potrafi trwać męskie golenie, porównują czas do swoich łazienkowych nawyków i jest porównywalny wydaje się długi. Pośpiech podczas golenia to naprawdę zły doradca, powinny to wiedzieć zarówno panie jak i panowie. Świetnym katalizatorem tej batalii o lustro w łazience, jest golarka elektryczna.

Fot. Unsplash.com

Spóźnieni o włos

Powyższa narracja może wydawać się zbyt patetyczna w relacji, pędzący świat – nawyk – golenie brody. Jednak, jeżeli przyjrzymy się całej sprawie bliżej, zdamy sobie sprawę, że właśnie wokół takich banałów jak pozbywanie się włosów z twarzy kręci się cały glob. Zaczynając od higieny przez dobre samopoczucie, przez proces produkcji, promocji i kontaktów z konkretną firmą golącą, która w mediach społecznościowych (tak jak miliony innych) monitoruje to czy aby na pewno nie dojrzymy małego włosa. Nie bez przyczyny tyle wokół włosa się kręci, skoro możemy dzielić go na czworo lub spóźniać się o włos – czyli jakże istotne ciut.

Nie lekceważąc zatem ani potęgi jednego włosa, ani męskich rytuałów, które są cenne tak samo wielce jak nasze kobiece. Bo dobrze ogolony mężczyzna to szczęśliwy mężczyzna – oczywiście poza kategorią drwali, którym rekomendowane są inne produkty pielęgnacyjno-regulujące. Nieskazitelnie gładkim wojownikom natomiast rekomendujemy zaufać elektrycznym sprzymierzeńcom, i kobiecie, która jak nikt wie, że czas i precyzja – to pieniądz i miły dzień. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć o pozycjonowaniu dla salonu SPA?
Co warto wiedzieć o pozycjonowaniu dla salonu SPA?
We współczesnym świecie opartym na handlu internetowym szczególnie istotny jest proces pozycjonowania, czyli poprawy pozycji we wiodącej wyszukiwarce treści w Polsce, Google. Proces ten jest dobrze rozpowszechniony i coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na jego wdrożenie jeszcze przed opublikowaniem swojej docelowej witryny.
5 rad, które pomogą przy wyborze oświetlenia do salonu
5 rad, które pomogą przy wyborze oświetlenia do salonu
Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać oświetlenie do salonu.
Zrozumienie roli i znaczenia opieki paliatywnej w życiu pacjentów onkologicznych
Zrozumienie roli i znaczenia opieki paliatywnej w życiu pacjentów onkologicznych
Poznaj znaczenie i rolę opieki paliatywnej w leczeniu chorych na raka. Dowiedz się, jak taka opieka zmienia codzienność pacjentów i jakie korzyści przynosi.
Tagi
Ostatnie wpisy