Gucci i Levi’s otwierają… second handy!

Styl życia
Gucci i Levi’s otwierają… second handy!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Znane marki Gucci oraz Levi’s ogłosiły niedawno, że w ich nowych sklepach będzie można kupić markowe, ale używane ubrania. Odzież będzie sprzedawana po niższej cenie. To kolejne brandy, które wdrażają politykę zero waste.

Coraz więcej podmiotów w branży modowej decyduje się na proekologiczne działania. Jeansowa marka Levi’s zachęca do oddawania starych ubrań, a w zamian klienci otrzymają kartę podarunkową. Zużyta garderoba zostanie odpowiednio wyczyszczona, a następnie umieszczona na secondhand.levi.com. Z kolei marka Gucci postanowiła zaoferować ubrania z aktualnych kolekcji. W tym celu znany dom mody nawiązał współpracę z platformą The Real Real.

https://www.instagram.com/p/CFZ43aIqQh9/
https://www.instagram.com/p/CGDKIcgAQAm/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pierwszy tatuaż – co powinnaś wiedzieć, zanim go wykonasz?
Pierwszy tatuaż – co powinnaś wiedzieć, zanim go wykonasz?
Zastanawiasz się nad wykonaniem pierwszego tatuażu? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim jeszcze udasz się do studia na jego wykonanie!
Kosmetyki mineralne – poznaj ich właściwości
Kosmetyki mineralne – poznaj ich właściwości
Jeśli zależy Ci na tym, aby żyć w zgodzie z naturą i nie rezygnować z nienagannego makijażu - sprawdź na własnej skórze dobroczynne działanie kosmetyków mineralnych!
Narzędzia niezbędne w salonie manicure
Narzędzia niezbędne w salonie manicure
Prowadzenie salonu manicure to wymaga nie tylko umiejętności, ale także odpowiedniego wyposażenia. Bez właściwych narzędzi nie byłoby możliwe oferowanie profesjonalnych usług. Dlatego ważne jest, abyś posiadał pełny zestaw niezbędnych narzędzi w swoim salonie.
Ostatnie wpisy