Marka COS w obiektywie Sonii Szóstak!

Trendy
Marka COS w obiektywie Sonii Szóstak!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szwedzka popularna marka ubrań COS znalazła się w obiektywie polskiej fotografki Sonii Szóstak. Jak sobie poradziła?

Głównym celem tej kolekcji było zastosowanie wysokiej jakości, luksusowych materiałów, które pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Co więcej, ubrania mają być nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne, ciepłe i ponadczasowe. Dlatego też w kolekcji dominuje neutralna, spokojna kolorystyka, a także proste, wręcz minimalistyczne fasony.

W najnowszej kolekcji COS znajdziesz ciepły wełniany płaszcz, długą pikowaną kamizelkę czy koszulową sukienkę. Ubrania są inspirowane naturą, nowymi technologiami oraz architekturą. Opowiadają na potrzeby młodych, nowoczesnych i świadomych klientek.

Sonia Szóstak słynie z przepięknych filmowych kadrów, co bardzo spodobało się szwedzkiemu brandowi COS. Dlatego to właśnie jej powierzył on misję opowiedzenia historii za pomocą zdjęć. Wydaje się, że z zadaniem poradziła sobie znakomicie i doskonale uchwyciła istotę całej kolekcji.

A jak wam podoba się sesja zdjęciowa Sonii?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak uszyć maseczkę? Podpowiedzi znajdziesz w tych tutorialach!
Jak uszyć maseczkę? Podpowiedzi znajdziesz w tych tutorialach!
Dowiedz się, jak krok po kroku możesz uszyć maseczkę. Nie musisz posiadać doświadczenia ani szczególnych zdolności krawieckich. Skorzystaj z naszych wskazówek!
Niewymagające rośliny, które idealnie dopełnią każde wnętrze!
Niewymagające rośliny, które idealnie dopełnią każde wnętrze!
Chcesz mieć pięknie rośliny w domu, ale nie masz czasu, żeby się nimi zajmować? Żaden problem. Sprawdź, które z nich przetrwają w trudnych warunkach i przy nieregularnym podlewaniu.
Czas na relaks – czy wiesz, co to jest floating?
Czas na relaks – czy wiesz, co to jest floating?
Czujesz zmęczenie, którego nie możesz pokonać? Spróbuj floatingu! Podczas sesji sensorycznej twoje ciało zacznie unosić się na wodzie, a Ty ukoisz zmysły. Dowiedz się więcej!
Ostatnie wpisy