Fashion hacks

Dzięki tym stylizacyjnym trikom powiększysz biust!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. Vladimir Yelizarov/Unsplash.com

Piękny, jędrny biust – marzy o nim większość kobiet. Niestety – nie wszystkie panie zostały tak hojnie obdarzone przez naturę. Na szczęście są proste triki, które sprawią, że piersi będą wydawały się większe!  

Kobiety o małym biuście często mają kompleksy. Niektóre decydują się nawet na operacje plastyczne. A okazuje się, że istnieją stylizacyjne triki, które pozwalają optycznie powiększyć piersi. 

Stylizacyjne triki Yasmeen Gracii 

Yasmeen Garcia jest znaną TikTokerką, która na swoim profilu prezentuje różne stylizacyjne triki. W jednym z nich pokazała, jak można optycznie powiększyć piersi, dobierając odpowiednie ubrania. 

Jej zdaniem – chcąc sprawić, by biust wydawał się większy, warto odwrócić od niego uwagę, nosząc bluzki z zakrytym dekoltem bądź golfy. Tiktokerka proponuje też noszenie kurtek bądź katan z kieszonkami w okolicach biustu. Takie okrycia dodają bowiem klatce piersiowej objętości. 

Yasmeen zachęca, by miłośniczki dekoltów nie rezygnowały z nich całkowicie, ale stawiały na te w nietypowym wydaniu. Pod bluzkę warto wkładać np. koronkową braletkę lub biustonosz o siateczkowym wykończeniu. 

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć