Nowa kolekcja Converse: Ty definiujesz ubrania, a nie one Ciebie!

Trendy
Nowa kolekcja Converse: Ty definiujesz ubrania, a nie one Ciebie!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zazwyczaj to my „dopasowywaliśmy” swoje ciała do ubrań. W tym celu wylewaliśmy siódme poty na siłowni, aby zmieścić się w wymarzone spodnie czy dopasowaną sukienkę. Najnowsza kolekcja Convers wychodzi temu naprzeciw i głośno mówi, że to ubrania mają dostosować się do ciebie i twojego stylu!

Chuck Taylor All Star to kultowe już trampki, które stały się symbolem uniwersalności. „Uniwersalności”, ponieważ każdy bez względu na płeć może je założyć. Co więcej, pasują w zasadzie do wszystkich stylów i nie poddają się sezonowym modom. Możesz je wkładać, kiedy tylko chcesz. To właśnie one zainspirowały twórców najnowszej kolekcji Shape do wyjścia poza rozmiary czy płeć i stworzyć ubrania, które są uniwersalne i pasują do każdego. To ty możesz nadać im charakteru poprzez swoją nietuzinkową osobowość oraz styl.

Ubrania cię nie definiują – takie hasło głosi obecnie jedna z najgłośniejszych kolekcji Convere. Opiera się na geometrycznym kształcie ubrań, zakładkach oraz oryginalnych detalach. Kolekcja ma być wygodna, uniwersalna i dopasowująca się do twojego kształtu. Co więcej, to ty nadajesz im charakteru bawiąc się nimi i nosząc je tak, jak ci się podoba.

Wyświetl ten post na Instagramie.

“What you put on your body sends a message about you to the world. If you want to be seen as yourself, you should wear clothes that reflect you. No progress can be made without everyone being heard and seen,” says @ellasnyder, an artist and model working to ignite change within creative, trans and Gen Z communities.⁣⁠⠀ ⁣⁠⠀ Fashion is one of the most physical forms of self-expression, and it allows Ella to share her story—both authentically and unapologetically. For her, gender-free clothing is a step toward acknowledging all people and how they want to represent themselves through style.⁣⁠⠀ ⁣⁠⠀ Learn more about Ella in our stories and see how she she sparks movement across all the communities she calls her family. #ConverseAllStars #ConverseShapes

Post udostępniony przez Converse (@converse)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
IKEA odkupi od klientów używane meble, a następnie je sprzeda. Czy to się opłaci?
IKEA odkupi od klientów używane meble, a następnie je sprzeda. Czy to się opłaci?
Sklep z używanymi meblami IKEA. Strzał w dziesiątkę czy katastrofa marki?
Foxy eyes – trik z TikToka na podniesienie kącików oczu
Foxy eyes – trik z TikToka na podniesienie kącików oczu
Foxy eyes to znany z TikToka trik makijażowy, który sprawia, że nasze spojrzenie jest bardziej seksowne, stylowe i eleganckie. Nie ma co się dziwić, że metoda ta podbija serca kobiet na całym świecie.
Jak dobrać strój do biegania w zależności od pogody?
Jak dobrać strój do biegania w zależności od pogody?
Zaczynasz swoją przygodę z regularnym joggingiem? Dowiedz się, jak rozsądnie przygotować się do biegania w różnych warunkach pogodowych, aby uniknąć kontuzji, przeziębienia czy przegrzania organizmu.
Ostatnie wpisy