5 filmów, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój

Styl życia
5 filmów, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nie możesz doczekać się Bożego Narodzenia? Przygnębia cię aura za oknem? Koniecznie poznaj nasze propozycje filmów, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój!

Gdy za oknem dominuje szarość, a brak słońca zaczyna wprowadzać w depresję, warto zacząć rozmyślanie o świętach! Kolorowe światełka, intensywne kolory zieleni, czerwieni i złota, a także rodzinna atmosfera pozwalają choć na chwilę uciec od ponurej codzienności. Jakie zatem filmy wprowadzą cię w świąteczny nastrój?

1. W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju

Klasyka, która nigdy się nie zestarzeje, a jej żarty nie znudzą! Clark Griswold, który za wszelką cenę chce zorganizować idealne święta, bawi całe pokolenia. To film, który zawsze i każdego wprowadza w klimat Bożego Narodzenia.

2. To właśnie miłość

Kolejna nieśmiertelna klasyka, która nigdy się nie znudzi. Film składa się z kilku historii, a losy jego bohaterów, których na pozór nic nie łączy, czasem zaczynają się przeplatać. Bawi, uczy, wprowadza w świąteczny nastrój, ale również pięknie opowiada o różnych rodzajach miłości.

3.  A wish for Christmas

To film o nieśmiałej i niepewnej siebie Sarze. Kobieta jest kreatywna, pomysłowa, a jednocześnie daje sobie wszystkim wokół wejść na głowę. Jej szef Dirk kradnie jej nawet pomysł na bożonarodzeniową imprezę. Los zdaje się uśmiechnąć do Sary, gdy ta nieoczekiwanie spotyka świętego Mikołaja. Ten spełnia jej jedno życzenie. Jakie? Koniecznie obejrzyj ten niezwykle klimatyczny film!

4.  Facet na święta

Co prawda to nie film, a serial i do tego norweski, jednak potrafi wprowadzić w świąteczny nastrój i nieco rozbawić widza. Opowiada o 30-letniej pielęgniarce, która choć wiedzie szczęśliwe życie, to jednak nie ma męża, o czym nieustannie przypomina jej rodzina. Nie chcąc już dłużej wysłuchiwać narzekań postanawia znaleźć sobie faceta na święta. Czy jej się to uda?

5. Świąteczny duch

Film opowiada o pracoholiczce Lilly, która zawsze na pierwszym miejscu stawia pracę. Jego akcja skupia się na tym, że dostaje ona zlecenie dopilnowania sprzedaży hotelu i wszystkich związanych z nim formalności. Ktoś jednak nieustannie jej w tym przeszkadza. Kto i dlaczego? Dowiedzcie się sami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Luźny żakiet – 5 sposobów na unikatową stylizację
Luźny żakiet – 5 sposobów na unikatową stylizację
Luźny żakiet to must have Twojej szafy. Stworzysz z nim wspaniałe stylizacje; nie tylko codzienne, ale i wieczorowe. Zobacz, jak można go nosić!
Marka COS w obiektywie Sonii Szóstak!
Marka COS w obiektywie Sonii Szóstak!
Zachwycająca sesja zdjęciowa w obiektywie polskiej fotografki!
Poznaj top 5 najmodniejszych roślin do mieszkania w 2020 roku!
Poznaj top 5 najmodniejszych roślin do mieszkania w 2020 roku!
Poznaj top 5 najmodniejszych roślin doniczkowych 2020 roku i upiększ swoje mieszkanie!
Ostatnie wpisy