Czy warto kupić okulary przez internet?

Czy warto kupić okulary przez internet?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W ostatnim czasie branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój. Bez konieczności wychodzenia z domu możemy dzisiaj nabyć produkty, które jeszcze do niedawna dostępne były jedynie w punktach stacjonarnych.

Czy kupowanie okularów w sieci to dobry pomysł? Warto wziąć pod uwagę, że e-optyki oferują dzisiaj nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale również te korekcyjne. Poznaj walory, ale zwróć uwagę również na wady takich zakupów. 

Szeroki wybór asortymentu optycznego 

Nie da się ukryć, że stacjonarne salony optyczne mają ograniczoną przestrzeń, przez co nie mogą oferować szerokiego wyboru różnych okularów. Zupełnie inaczej jest w przypadku e-salonów, które takiego problemu zupełnie nie mają. W poszczególnych kategoriach znajdziesz okulary przeciwsłoneczne w różnej odsłonie, dokładnie tak samo jest z oprawkami do okularów korekcyjnych. 

Co więcej, warto wziąć pod uwagę, że internetowy salon optyczny Eyephoria oferuje okulary z różnych zakątków świata, które nie zawsze są dostępne w typowych punktach optycznych. Nierzadko są to również okulary topowych, światowych marek i od najlepszych projektantów, którzy oferują dobra luksusowe. Dzięki temu masz nieograniczony dostęp do okularów, które wpisują się w obowiązujące trendy mody i królują na światowych wybiegach. 

Niższa cena okularów 

Musisz wiedzieć, że dobre okulary przeciwsłoneczne albo te korekcyjne wiążą się z koniecznością poniesienia sporej inwestycji finansowej. Zamawiając tego rodzaju akcesorium w sieci, możesz liczyć na promocję cenową, dzięki której koszt okularów będzie nawet 50% mniejszy. Internetowe salony optyczne oferują nie tylko cykliczne wyprzedaże sezonowe, ale wyróżniają się stałą propozycją zakupu okularów w znacznie niższej cenie. To dlatego, że generują znacznie niższe koszty utrzymania swojej działalności. Nie muszą na przykład ponosić opłat z tytułu dzierżawy lokalu, ani nie zatrudniają personelu do obsługi klienta. 

Zakupy w pełnym komforcie 

Już ponad 70% użytkowników sieci potwierdza, że realizuje zakupy internetowe przynajmniej raz w miesiącu. Wszystko dlatego, że zamawianie w sklepach online jest po prostu w pełni komfortowe i bezpieczne, a dostęp do dużego asortymentu i dostawa zakupów pod wskazany adres jest dodatkowym atutem. 

Ponadto, należy mieć na uwadze, że te najnowocześniejsze salony optyczne, które działają w internecie, oferują jednocześnie profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze konkretnej pary okularów. Należy też wiedzieć, że już większość z nich posiada aplikacje do wirtualnego doboru okularów do kształtu twarzy, z których łatwo mogą korzystać potencjalni klienci. Takie rozwiązanie wyklucza ryzyko złego dobór okularów wedle indywidualnych preferencji. 

Pamiętaj, że nawet jeśli dokonasz nieodpowiedniego wyboru, to oddanie okularów zakupionych w internecie nie stanowi większego problemu. Każdy klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od realizacji transakcji i to bez podania powodu. 

Zdjęcie główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Retro grafiki w wiosennej kolekcji Levi’s x Disney!
Retro grafiki w wiosennej kolekcji Levi’s x Disney!
Retro grafiki w wiosennej kolekcji Levi's x Disney na pewno zachwycą wszystkich fanów komiksów z tą uroczą myszką. Sprawdź, co przygotowała na wiosnę marka Levi’s.
Philips Lumea, czyli na czym polega depilacja światłem?
Philips Lumea, czyli na czym polega depilacja światłem?
Depilacja światłem to jeden z najnowszych trendów, który z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem na całym świecie.
Trend gambit z wybiegów i Instagrama w polskich i zagranicznych sklepach
Trend gambit z wybiegów i Instagrama w polskich i zagranicznych sklepach
Nowy trend z wybiegów i Instagrama znajdziesz w polskich butikach.
Ostatnie wpisy