Jak zrobić piękne loki bez użycia ciepła?

Fryzury
Jak zrobić piękne loki bez użycia ciepła?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych lokówek, falownic i wałków termicznych, które nie są do końca zdrowe dla naszych włosów. Modne wśród kobiet staje się kręcenie włosów na…skarpetki, pasek od szlafroka czy jedwabny wałek.

Idealną alternatywą dla lokówki są produkty, która każda z nas ma w domu! Słyszałyście o kręceniu włosów na pasek od szlafroka lub na skarpetki? Efekty są naprawdę powalające i długotrwałe, a co najważniejsze nie niszczymy naszych włosów. Produktem, który opanował rynek włosowy jest jedwabny wałek do loków. Jest to produkt 2w1, robi piękne fale na włosach, a przy okazji jedwab wpływa korzystnie i pielęgnacyjnie na nasze włosy. Są one jedwabiste, gładkie, wygładzone.

Loki na skarpetki

Ten sposób wziął się z Tik Toka, gdzie bije rekordy popularności. Zdecydowaną królową loków bez użycia ciepła jest Gillianxgrace, oprócz loków na skarpetkę, ręcznik czy wałek jedwabny, użyła również gumek scrunchie i…puszek Coca Cola!

@gillianxgrace

another day another heatless curls reveal 🤍 3 tutorials are posted! #heatlesscurls #hair #sockcurls

♬ originalljud – .

Jedwabny wałek

To najbardziej luksusowy produkt, dzięki któremu zakręcimy nasze włosy. Wykonany ze 100% jedwabiu, dzięki czemu nasze włosy nie będą się puszyły po nocy w wałku oraz będą idealnie gładkie.

Jedwabny wałek Almania.pl 209,90 zł

Loki na pasek od szlafroka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie rośliny wybrać do sypialni? Poznaj topową 7!
Jakie rośliny wybrać do sypialni? Poznaj topową 7!
Rośliny mogą być ozdobą każdego mieszkania. Jakie rośliny wybrać do sypialni? Sprawdź!
Jak zachować wspomnienia? 5 kreatywnych inspiracji
Jak zachować wspomnienia? 5 kreatywnych inspiracji
Nic nie jest tak cenne jak nasze wspomnienia. Pamięć bywa jednak zawodna, więc podpowiadamy, co możesz zrobić, by zachować piękne chwile na długo. Sprawdź!
Organizer podróżny na kosmetyki DIY
Organizer podróżny na kosmetyki DIY
Samodzielnie wykonany organizer oraz podróżnicze sztuczki pozwolą Ci po mistrzowsku zapakować Twoje kosmetyki na czas wakacji. Wejdź i sprawdź jakie rady przygotowaliśmy!
Ostatnie wpisy