Jak zrobić piękne loki bez użycia ciepła?

Fryzury
Jak zrobić piękne loki bez użycia ciepła?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych lokówek, falownic i wałków termicznych, które nie są do końca zdrowe dla naszych włosów. Modne wśród kobiet staje się kręcenie włosów na…skarpetki, pasek od szlafroka czy jedwabny wałek.

Idealną alternatywą dla lokówki są produkty, która każda z nas ma w domu! Słyszałyście o kręceniu włosów na pasek od szlafroka lub na skarpetki? Efekty są naprawdę powalające i długotrwałe, a co najważniejsze nie niszczymy naszych włosów. Produktem, który opanował rynek włosowy jest jedwabny wałek do loków. Jest to produkt 2w1, robi piękne fale na włosach, a przy okazji jedwab wpływa korzystnie i pielęgnacyjnie na nasze włosy. Są one jedwabiste, gładkie, wygładzone.

Loki na skarpetki

Ten sposób wziął się z Tik Toka, gdzie bije rekordy popularności. Zdecydowaną królową loków bez użycia ciepła jest Gillianxgrace, oprócz loków na skarpetkę, ręcznik czy wałek jedwabny, użyła również gumek scrunchie i…puszek Coca Cola!

@gillianxgrace

another day another heatless curls reveal 🤍 3 tutorials are posted! #heatlesscurls #hair #sockcurls

♬ originalljud – .

Jedwabny wałek

To najbardziej luksusowy produkt, dzięki któremu zakręcimy nasze włosy. Wykonany ze 100% jedwabiu, dzięki czemu nasze włosy nie będą się puszyły po nocy w wałku oraz będą idealnie gładkie.

Jedwabny wałek Almania.pl 209,90 zł

Loki na pasek od szlafroka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
IKEA odkupi od klientów używane meble, a następnie je sprzeda. Czy to się opłaci?
IKEA odkupi od klientów używane meble, a następnie je sprzeda. Czy to się opłaci?
Sklep z używanymi meblami IKEA. Strzał w dziesiątkę czy katastrofa marki?
Jak wiązać apaszkę na głowie?
Jak wiązać apaszkę na głowie?
Szukasz oryginalnego dodatku do swojej stylizacji? Chcesz spróbować czegoś nowego? Czego możesz użyć zamiast opaski czy biżuterii? Apaszki! Sprawdź, na jak wiele sposobów możesz ją wiązać.
Hiszpańska marka Mango wystartuje z kolekcją dodatków do domu!
Hiszpańska marka Mango wystartuje z kolekcją dodatków do domu!
Marka Mango w sezonie wiosennym proponuje swoim klientom piękne tekstylia, w tym pościel oraz obrusy. Sprawdź, które z nich będą przydatne na wiosnę.
Ostatnie wpisy