Na co zwrócić uwagę kupując głośnik bezprzewodowy?

Inne
Na co zwrócić uwagę kupując głośnik bezprzewodowy?
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Głośnik bezprzewodowy jest wyposażeniem niezwykle użytecznym i pomocnym. Wiele naszych urządzeń potrafi bezprzewodowo łączyć się z przystosowanymi do tego głośnikami. Jeśli Państwo nadal nie odkryli wielkich zalet głośników bezprzewodowych, to postaramy się przybliżyć ich niezwykłą funkcjonalność, która niesie nam radość i komfort życia.

Głośniki bezprzewodowe na co dzień

Piszący te słowa sam korzysta z głośnika bezprzewodowego bluetooth. Praktyka wygląda następująco: przez piętnaście minut przy porannej kawie jestem podłączony smartfonem do bezprzewodowych głośników, z których o poranku w moim domu wydobywa się muzyka (moje ulubione piosenki), a przez następny kwadrans słucham wiadomości z serwisów radiowych. Tak rozpoczynam dzień. Cenię sobie wysoką jakość dźwięku i łatwość używania głośników bezprzewodowych. Zastosowań jest oczywiście znacznie więcej.

Tak samo wiele jest rodzajów głośników bezprzewodowych, z których jedne lepiej nadadzą się do celów domowych, inne studyjnych, jeszcze inne możemy nawet zabrać w plener lub na imprezę. Zapytajmy wprost: jakie głośniki bezprzewodowe będą spełniały wymagane kryteria?

Czynniki brane pod uwagę przy zakupie głośników bezprzewodowych

Jeśli głośnik ma być bezprzewodowy, to z pewnością będzie nam zależało na możliwie długiej pracy baterii. Najlepsze modele, przy pełnym obciążeniu, pracują znacznie dłużej niż 30 godzin. Głośnik bezprzewodowy zwykle powinien być też bardzo mobilny i “iść za nami”, więc im mniejszy rozmiar (bez zakłócania jakości dźwięku – praw fizyki nie przeskoczymy: naprawdę dobre głośniki po prostu muszą mieć pewną powierzchnię emisji dźwięku – choć nowe technologie także i tutaj czynią cuda) – tym lepiej. Przed zakupem warto też porównać kilka takich głośników pod względem technicznych parametrów przenoszenia częstotliwości dźwięku. Większość dobrych głośników bezprzewodowych będzie też wyposażona w autorskie technologie wspomagania jakości dźwięku. Dodatkowe sprawy: głośnik powinien szybko się ładować, niech będzie też odporny na wstrząsy i zabrudzenia, przydadzą się też dodatkowe złącza (np. USB).

Wydaje się, że to podstawy. Pokażmy teraz głośnik bezprzewodowy z prawdziwego zdarzenia.

JBL Flip 6 – być może tego właśnie głośnika bezprzewodowego poszukujesz?

Firmy JBL nie trzeba przedstawiać nikomu, gdyż każdy wie, że temu producentowi można zaufać. Do prezentacji wybraliśmy model na każdą kieszeń – JBL Flip 6.

Zwarta, solidna budowa i duża powierzchnia akustyczna (jak na głośnik tak niewielki). Ten model jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia – możemy go zabrać wszędzie, gdzie tylko chcemy, lub ustawić na półce w domu. Nie mamy tu baterii, mamy coś lepszego – ładowalny akumulator. Testy potwierdziły więcej niż przyzwoitą jakość dźwięku tego urządzenia. Uwaga: z głośników JBL Flip 6 możemy tworzyć zestawy przez połączenie ich ze sobą (funkcja PartyBoost). Szybkie ładowanie przez USB typu C możemy wykonać nawet z naszego telefonu, gdy opalamy się na nadmorskiej plaży.

A gdy jesteśmy w stanie wydać 100 PLN więcej, wtedy jeszcze lepszy będzie głośnik JBL Charge 4 z funkcją PowerBank.

Czy mówimy tutaj o czymś nadzwyczajnym? Nie, to po prostu zwykłe i dobre standardy, z których każdy może dziś skorzystać ku własnemu dobru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najważniejsze zalety kriolipolizy
Najważniejsze zalety kriolipolizy
Wielu z nas zastanawia się jak sobie pomóc przy zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Jak wykonać domowy scrub do ciała?  Poznaj 2 niezawodne receptury!
Jak wykonać domowy scrub do ciała? Poznaj 2 niezawodne receptury!
Gładkie ciało w kilka chwil? Sprawdź, jak przygotować peeling ze składników, które masz pod ręką!
Najbardziej stylowe bohaterki filmowe
Najbardziej stylowe bohaterki filmowe
Zachwycały na ekranie tak samo wiele lat temu, jak i dzisiaj. Poznaj kreacje bohaterek filmowych, od których trudno oderwać wzrok. Warto się nimi inspirować!
Ostatnie wpisy