Profesjonalne kursy makijażu permanentnego – zapraszamy do Hanami Academy

Profesjonalne kursy makijażu permanentnego – zapraszamy do Hanami Academy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Hanami Academy to szkoła makijażu permanentnego prowadzona przez bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Dajemy możliwość zdobycia niezbędnych w zawodzie linergisty umiejętności i uzyskania przydatnych certyfikatów. Profesjonalne podejście do kursantów, najlepszy sprzęt i praktyki na żywych modelkach – wszystko to gwarantujemy Ci jeśli zdecydujesz się na nasze szkolenie. Zapraszamy na najlepsze szkolenia z makijażu permanentnego – PMU Hanami Academy.

Kursy makijażu permanentnego w Hanami Academy – jakie przynoszą korzyści?

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę na odbycie szkolenia z makijażu permanentnego? Nigdzie indziej nie zdobędziesz tylu nowych umiejętności i takiej dawki wiedzy z zakresu pigmentacji. Posiadamy trenerów o ogromnym doświadczeniu i uznaniu w branży, którzy chętnie dzielą się swoimi przeżyciami, ciekawostkami i technikami.

Atmosfera na naszych szkoleniach jest przyjazna i do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i poziom umiejętności. Każdy nasz kursant po pozytywnym zaliczenia egzaminu teoretycznego oraz praktycznego otrzymuje certyfikat Hanami® PMU Academy, potwierdzający zdobyte umiejętności. Dla każdego uczestnika szkolenia trenerskiego przygotowany jest natomiast tytuł SENSEI – Hanami Trainer. Daje on możliwość prowadzenia szkoleń na licencji Hanami Academy we własnej placówce.

Wybierz kursy makijażu permanentnego odpowiadający Twoim umiejętnością i zgłoś się do nas już dziś. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami a chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie.

Szkoła makijażu permanentnego – roczny kurs mikropigmentacji

Jeżeli chcesz wejść na dobre do elitarnego świata profesjonalistów makijażu permanentnego to przygotowaliśmy dla Ciebie roczną szkołę pigmentacji. Przez ten okres czasu chcemy przekazać Ci wszystkie tajniki związane z makijażem permanentnym i podzielić się z Tobą najnowocześniejszymi technikami oraz zasad higieny i bezpieczeństwa w salonie kosmetycznym, oraz wiele innych zagadnień związanych z pracą linergisty. Będzie to kompleksowe przygotowanie do samodzielnego wykonywania wysokiej jakości zabiegów.
Chcesz dołączyć do grona zadowolonych kursantek i również odbyć roczne szkolenie w naszej placówce? Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami a ustalimy wszystkie szczególny współpracy – https://hanami.academy/szkola-makijazu-permanentnego/. Na pewno znajdziemy rozwiązanie i odpowiadające Ci terminy. Skorzystaj z jedynej niepowtarzalnej okazji nauki od najlepszych linergistów w Polsce. Zapraszamy – PMU Hanami Academy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te rośliny skutecznie oczyszczają powietrze w mieszkaniu
Te rośliny skutecznie oczyszczają powietrze w mieszkaniu
Cierpisz na bóle zatok bądź nawracające migreny? Przyczyną może być zła jakość powietrza, które na co dzień wdychasz. Poznaj rośliny, które oczyszczają powietrze!
Jak wybrać idealny obraz na płótnie do twojego domu – poradnik dla młodych pasjonatów sztuki
Jak wybrać idealny obraz na płótnie do twojego domu – poradnik dla młodych pasjonatów sztuki
Rozważasz zakup obrazu na płótnie, lecz nie jesteś pewien jak go wybrać? Ten poradnik poprowadzi Cię krok po kroku, pomagając w wyborze idealnej pracy artystycznej do dekoracji twojego domu.
Najlepsze okulary przeciwsłoneczne męskie na lato 2022
Najlepsze okulary przeciwsłoneczne męskie na lato 2022
W tym artykule piszemy, czym kierować się w czasie wyboru oprawek na słońce.
Ostatnie wpisy