Domowa strefa

Kolorowe plastikowe skrzynki to nowy wnętrzarski hit

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Fot. ©Sergey Ryzhov - stock.adobe.com

Czy zauważyłaś już, że Instagram zalały zdjęcia pastelowych skrzynek w najróżniejszych aranżacjach? We wnętrzach, tak jak i w modzie, już od pewnego czasu króluje powrót do lat 2000 – pastelowe kolory i akcesoria, których w czasach podstawówki miałyśmy pełno w naszych sypialniach.

Ale ten trend to dużo więcej. Pokochały go skandynawskie influencerki i wszystkie inne dziewczyny, które kochają styl scandi. W ostatnich sezonach nie oznacza już on ascetycznych, biało-czarnych, szarych i kremowych rozwiązań, ale też kolory! W ten trend idealnie wpasowują się kolorowe plastikowe skrzynki, które cieszą się teraz ogromną popularnością.

Mają je w swojej ofercie m.in. duńskie marki Hay i Ay Kasa. W polskich sklepach ich tańsze zamienniki znajdziecie np. w JYSK. Skrzynki występują nie w różnych rozmiarach i kolorach. Są nie tylko ozdobą wnętrza, ale przede wszystkim bardzo praktycznym dodatkiem. Służą do przechowywania i mają ogrom zastosowań.

Pięknie wygląda połączenie skrzynek w różnych kolorach ustawionych jedna na drugiej. Dzięki temu, że są składane, możesz modyfikować ich kształt, otwierając na przykład jeden z boków.

Ozdobią biurko lub toaletkę.

Nadają się też do segregowania kosmetyków w łazience.

Położone jedna na drugich mogą służyć za komodę lub stolik nocny.

Są niskie, więc zmieścisz je na półce, na szafie czy pod łóżkiem.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Musisz zobaczyć