Jak urządzić niezapomnianą letnią imprezę?

Jak urządzić niezapomnianą letnią imprezę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato, piękna pogoda za oknem, długie, ciepłe wieczory sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To idealny moment na zorganizowanie letniej imprezy w ogródku. Może to być z przyjęcie urodzinowe lub bez okazji. Każdy powód jest dobry na zaproszenie najbliższych i przyjaciół i celebrowaniu pięknej pogody w cudownej aranżacji.

Jak zorganizować oryginalną i jedyną w swoim rodzaju imprezę na świeżym powietrzu? Wiele rzeczy możemy przygotować i zaaranżować samemu. Świetnym pomysłem jest stworzenie różnych stref w ogrodzie jak np. odpoczynku, z jedzeniem, z napojami, z słodkościami. Jeśli chcemy, żeby nasza impreza była jak najbardziej wyjątkowa, warto nadać jej motyw przewodni. Latem idealnymi motywami mogą być: tropikalne wakacje, włoski wypad, hawajskie przyjęcie luau, sielski grill na wsi.

Efektowny sposób na podanie napojów

Strefa z napojami to bardzo ważny element podczas imprezy na dworze. Przebywając na słońcu, należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Świetnym pomysłem na podanie napoi są szklane słoje z kranikiem. Można przyrządzić w nich różne rodzaje lemoniad, sangria. Obok pięknie będą wyglądać kolorowe, metalowe, szklane lub papierowe słomki lub parasolki oraz papierowe kubeczki i szklanki.

Przekąski i owoce idealne na letnią imprezę

Kolejną ważną strefą na przyjęciu jest miejsce z szybkimi przekąskami, które można podjeść w czasie trwania imprezy. Latem stawiamy na lekkie przekąski jak owoce. Fajnym pomysłem jest nieoczywisty sposób ich podania, jak na przykład owocowe galaretki. Jeśli to impreza dla dorosłych, mogą być alkoholowe. Efektownie prezentują się również arbuzowe lizaki czy szaszłyki.

Imprezowy wystrój i dekoracje

Wszystko zależy od motywu przewodniego przyjęcia, warto jednak zainspirować się pięknymi aranżacjami ogrodu i przestrzeni. Jeśli impreza łączy się z posiłkiem na ciepło, stoły w plenerze są koniecznością, przepięknie będą wyglądać przyozdobione. Natomiast jeśli przyjęcie odbywa się na większym terenie i jest podzielone na strefy, ciekawym i bardzo fajnym pomysłem będą ozdobne drogowskazy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prosta suknia ślubna, czyli o minimalizmie w modzie ślubnej
Prosta suknia ślubna, czyli o minimalizmie w modzie ślubnej
Prostota jest szczytem wyrafinowania – słowa mistrza, Leonarda Da Vinci, przez wieki nie straciły na aktualności, inspirując designerów z całego świata.
Koszulki z bohaterami komiksów: Odzwierciedlenie pasji i stylu
Koszulki z bohaterami komiksów: Odzwierciedlenie pasji i stylu
Koszulki z bohaterami komiksów stały się nieodłącznym elementem mody, łącząc w sobie zarówno fascynację postaciami z komiksów, jak i wyrazisty […]
Beach waves bez użycia ciepła – jak zrobić?
Beach waves bez użycia ciepła – jak zrobić?
Kobiety pokochały beach waves. Fryzura jest lekka, włosy zyskują na objętości a całość wygląda bardzo naturalnie. Niestety używanie lokówki czy prostownicy do zrobienia fal może pogorszyć kondycję włosów. Czy da się zrobić fale „na zimno”?
Ostatnie wpisy