Lubisz kino plenerowe? Urządź je we własnym ogrodzie

DIY
Lubisz kino plenerowe? Urządź je we własnym ogrodzie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie ma lepszej pory na kino plenerowe niż ciepły, letni wieczór. Podpowiadamy, jak zorganizować je na własną rękę i stworzyć wyjątkowy filmowy klimat w swoim ogrodzie.

Kino plenerowe jest świetną okazją do spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi, dlatego coraz częściej można zetknąć się z tego typu pokazami oferowanymi w różnych miejskich przestrzeniach.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby samemu podjąć się takiego przedsięwzięcia. Niezbędne w tym celu będzie oczywiście zaopatrzenie się w projektor oraz ekran. Za wyświetlacz może posłużyć także po prostu ściana domu. Najlepiej, aby miała gładką powierzchnię oraz jednolity kolor. Kolejne bardziej ekonomiczne rozwiązanie to wykorzystanie białego prześcieradła. Trzeba zadbać też o odpowiednie zaciemnienie przestrzeni, które umożliwi widoczność obrazu.

Ważnym aspektem jest również jakość dźwięku zapewniana przez sam projektor lub dodatkowe głośniki. Nie zapomnij też o przygotowaniu urządzenia do odtwarzania filmów.

Ze względu na zmienną pogodę, planując własne kino plenerowe, warto pomyśleć o jakimś rodzaju zadaszenia, przede wszystkim osłaniającego sprzęt. Nie obędzie się też rzecz jasna bez miejsc do siedzenia.

Dodatkowo porządne kino plenerowe powinno mieć odpowiedni klimat. Pozwoli zapewnić go na przykład przygaszone światło lampionów lub świec oraz przytulne koce oraz poduchy.

Przeczytaj też: https://creastyle.pl/diy/7254/

Zdjęcie główne: Pixabay/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
By nie spóźnić się o włos i nie przegapić świata – przyśpieszamy golenie
By nie spóźnić się o włos i nie przegapić świata – przyśpieszamy golenie
Przyglądając się potrzebom swojego mężczyzny możesz zyskać swój własny czas – szczególnie gdy wychodzicie wspólnie.
Podpowiadamy, jak wykonać make-up, który będzie świetnie wyglądał na zdjęciach
Podpowiadamy, jak wykonać make-up, który będzie świetnie wyglądał na zdjęciach
Mocne światło lampy, dodatkowy flesz i… obawiasz się, że w obiektywie aparatu Twój makijaż nie będzie dobrze wyglądał. Skorzystaj z naszych wskazówek i poznaj zasady malowania się do zdjęć.
Jakie funkcje pełni kolagen?
Jakie funkcje pełni kolagen?
Sprawdź, dlaczego warto suplementować kolagen!
Ostatnie wpisy