Szafki kuchenne z tradycyjnymi półkami to już przeszłość. Przyszedł czas na nowoczesne i praktyczne kuchnie z szufladami Tandembox Antaro

Szafki kuchenne z tradycyjnymi półkami to już przeszłość. Przyszedł czas na nowoczesne i praktyczne kuchnie z szufladami Tandembox Antaro
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jeśli jesteś na etapie urządzania nowej kuchni, jej remontu lub zwykłego odświeżania, właśnie teraz masz okazję wprowadzić do niej rozwiązanie, które zmieni zaskakująco wiele. Zamiast tradycyjnych szafek kuchennych z półkami, wybierz szafki z systemem szuflad Tandembox Antaro. Dlaczego? Co dzięki temu zyskasz? Czy w ten sposób Twoja kuchnia faktycznie stanie się dużo bardziej komfortowa i funkcjonalna?

Dlaczego półki nie, a szuflady tak? Jak zmienia się funkcjonalność kuchni dzięki szufladom z prowadnicami Tandembox?

Na ogół nie zdajemy sobie sprawy z niedogodności pewnych rozwiązań, dopóki sami nie doświadczymy komfortu, jaki zapewnia zmiana ich na coś o wiele lepszego. Dokładnie tak wygląda to w przypadku kuchni, a dokładniej szafek kuchennych. Tradycyjne szafki kuchenne wyposażone w standardowe półki to coś, co znamy doskonale i często trzymamy się tego ze zwykłego przyzwyczajenia. Nie każdy też ma ochotę na zmiany, nawet jeśli naprawdę warto je przeprowadzić.

Korzystanie ze standardowych półek nie jest łatwe. W przypadku tych położonych najwyżej i najniżej wymaga od nas sporej gimnastyki, a sięgnięcie po głębiej ustawione produkty zmusza do nurkowania w głąb szafki. Wszystkie te niedogodności usuniesz i zmienisz na wysoki komfort, zastępując tradycyjne szafki kuchenne z półkami, szafkami kuchennymi z systemem szuflad Tandembox Antaro. Jednym z kluczowych elementów tych szuflad są prowadnice Tandembox, dzięki którym szuflada wysuwa się gładko, cicho i bez wysiłku. Zakres pracy tych prowadnic zapewni szufladom zwiększoną funkcjonalność, a Tobie ułatwi korzystanie z nich każdego dnia.

Zdjęcie dzięki uprzejmości firmy blum.com

Różne technologie ruchu do różnych zastosowań. Kiedy warto zdecydować się na Blumotion, a kiedy na Tip-On Blumotion lub Servo-Drive?

Tandembox Antaro oferuje Ci możliwość wyboru kilku typów szuflad do szafek kuchennych. Projektując swoje nowe meble kuchenne, możesz więc zdecydować, czy będą one posiadały szuflady do szaf oparte o prowadnice Tandembox systemu:

  • Blumotion,
  • Tip-On Blumotion,
  • Servo Drive.

Na czym polega różnica pomiędzy nimi? Każdy z tych systemów zapewni Ci wspominany już komfort i funkcjonalność, jednak Blumotion to rozwiązanie gwarantujące ciche i delikatne domykanie frontu wyposażonego w tradycyjny uchwyt, gdy tymczasem Tip-On Blumotion oraz Servo-Drive są systemami ze wspomaganiem otwierania szuflad, które idealnie sprawdzają się w przypadku mebli pozbawionych uchwytów – z gładkimi frontami.

Systemy szuflad Tandembox Antaro, odpowiednie do Twojej kuchni, znajdziesz na Intar.pl.

Zdjęcie główne: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Profesjonalne kursy makijażu permanentnego – zapraszamy do Hanami Academy
Profesjonalne kursy makijażu permanentnego – zapraszamy do Hanami Academy
Hanami Academy to szkoła makijażu permanentnego prowadzona przez bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów.
Te nawyki powodują szybsze powstawanie zmarszczek – jak się ich oduczyć?
Te nawyki powodują szybsze powstawanie zmarszczek – jak się ich oduczyć?
Zmarszczki są utrapieniem dla wielu osób. Wyglądają nieestetycznie i dodają nam lat. Nie ma co się dziwić, że szczególnie panie, robią, co mogą, by opóźnić ich pojawienie się. A wystarczy pozbyć się niektórych nawyków, by cieszyć się dłużej młodym wyglądem! Sprawdź!
Chinoiserie – jak wprowadzić styl orientalny do wnętrza?
Chinoiserie – jak wprowadzić styl orientalny do wnętrza?
Oryginalny styl, który przeniesie cie do najdalszych zakątków Azji!
Ostatnie wpisy