Weź udział w konkursie organizowanym przez L’oreal Paris i Vogue Polska

Pasja
Weź udział w konkursie organizowanym przez L’oreal Paris i Vogue Polska
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z okazji 50tej rocznicy powstania kultowego hasła „Ponieważ jesteś tego warta”, marka L’oreal Paris wraz z Vogue Polska organizuję konkurs „Moja odwaga, moja historia”.

Słynny slogan kosmetycznej marki, choć powstał w latach 70. do kampanii, a stworzyła go 23-letnia copywriterka Ilon Specht. Hasło jak i cała kampania okazały się przełomowe dla wielu kobiet i rozpoczęło rewolucje feministek. Była to bowiem pierwsza taka sytuacja, kiedy to kobiety same wypowiadały się w reklamach i mówiły do innych kobiet. Dzięki temu krótkiemu hasłu kobiety nabrały odwagi oraz uwierzyły, że ich słowo ma znaczenie i mogą osiągnąć co tylko zapragną. Idea sloganu nie zmieniła się do dnia dzisiejszego, choć minęło 50 lat.

Konkurs „Moja odwaga, moja historia”

Aby uczcić kobiety, ich drogę do emancypacji, do posiadania własnego zdania marka L’oreal Paris wraz z Vogue Polska postanowiła ogłosić konkurs, który ma odpowiedzieć na pytanie: Co dla współczesnej Polki znaczy dziś hasło „Ponieważ jesteś tego warta”.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Konkurs dedykowany jest dla osób pełnoletnich. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedź o długości od 3 do 5 tys. znaków ze spacjami. W swoim zadaniu konkursowym należy opowiedzieć skąd bierzesz pewność siebie, co Ci ją daję, praca, życie prywatne, a może obie te sfery, za co doceniasz siebie każdego dnia? W odpowiedzi chodzi o to, aby swoją wyjątkową historią zainspirować wiele Polek. Najlepsze odpowiedzi zostaną opublikowane w papierowej wersji Vogue Polska oraz internetowej na Vogue.pl.

Link do zgłoszenia oraz z regulaminem dostępny jest na stronie vogue.pl. Zgłoszenia należy wysyłać do 30 czerwca 2021 r., do godziny 23:59.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne okna i drzwi do Twojego domu?
Jak wybrać idealne okna i drzwi do Twojego domu?
Artykuł "Jak wybrać idealne okna i drzwi do Twojego domu?" pomoże Ci zrozumieć kluczowe kryteria wyboru, takie jak materiał, rodzaj szyby i styl, aby twoje okna i drzwi były nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i energooszczędne.
Samorozwój – jak rozwijać się efektywnie?
Samorozwój – jak rozwijać się efektywnie?
Jak skutecznie się rozwijać? Poznaj nasze sposoby!
Dlaczego Lublin to dobre miejsce na zorganizowanie miejskiego wesela?
Dlaczego Lublin to dobre miejsce na zorganizowanie miejskiego wesela?
Lublin jest jednym z tych miast, w którym ze względu na urokliwe krajobrazy i bycie stolicą województwa niewątpliwie nie brakuje możliwości zorganizowania wesela. Zanim jednak do tego dojdzie należy się odpowiednio przygotować do zwieńczenia tego ważnego dnia, jakim jest ślub dwojga zakochanych w sobie osób. 
Ostatnie wpisy